Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Praktyki

Praktyki

Pierwszy krok do kariery

Programy letnich praktyk skierowane są do osób stojących u progu kariery zawodowej: studentów uczelni wyższych oraz uczniów ostatnich klas szkół średnich. Uczestniczenie w programach praktyk daje możliwość zdobycia doświadczenia, poznania zasad funkcjonowania firmy od jej wnętrza, obowiązujących procedur i kultury organizacyjnej. Może stanowić ważny element przy podejmowaniu decyzji o wyborze drogi zawodowej.

Praktyki w Grupie Raben są bezpłatne, ale z pewnością mogą być traktowane jako czas, który zaprocentuje w przyszłości. Jest to bowiem nie tylko wartościowa forma zdobycia kwalifikacji, ale i sposobność do oceny wybranego zawodu: praktykanci mają możliwość przekonania się, czy odnajdą się w przyszłej pracy.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu naszej Firmy. Kierunek wykształcenia oraz średnia ocen są mniej istotne, liczy się dla nas Wasza determinacja w dążeniu do celu, inicjatywa, umiejętność współpracy, otwartość na zmiany i dociekliwość, a także znajomość języka angielskiego.

Kandydatów zainteresowanych odbyciem wakacyjnych praktyk w Raben Transport zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem formularza.

Przebieg praktyk

Programy praktyk w Grupie Raben mają kilkuletnią tradycję i zazwyczaj odbywają się podczas wakacji letnich. Rozpoczynają się szkoleniem adaptacyjnym, które obejmuje ogólne informacje dotyczące Grupy Raben oraz bardziej szczegółowe na temat działalności i struktury danej firmy.

Celem praktyk jest odbycie określonego programu dotyczącego wybranego stanowiska lub działu oraz praktyczne zapoznanie się z jego zadaniami. W tym czasie udostępniamy niezbędne środki, jesteśmy pomocni, ale liczymy na Waszą samodzielność i zaangażowanie. Praktyki mogą być traktowane jako okres próbny, zdarza się bowiem często, że po ich ukończeniu proponujemy stałą współpracę.

Masz wpływ

Jako młodzi ludzie jesteście bardzo kreatywni, posiadacie mnóstwo pomysłów i zapału, a to jest dla nas bardzo cenne. Realizujecie powierzone obowiązki, odciążając często innych Pracowników. W tym też czasie efekty Waszych działań są obserwowane i oceniane, ponieważ to one decydują o ewentualnym zatrudnieniu po ukończeniu szkoły.