Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Kariera

Kariera

Grupa Raben, do której należy Raben Transport jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową organizacją o wyrazistej kulturze organizacyjnej opartej na wartościach. Jednocześnie, jej rodzinny charakter decyduje o stabilnej pozycji i jasno wytyczonym kierunku rozwoju.

Elementem naszej kultury jest swobodna, dwukierunkowa komunikacja oraz rzetelna i konstruktywna informacja zwrotna. Takie kontakty, pozbawione sztywnych barier, znakomicie ułatwiają współpracę, poddawanie innowacyjnych pomysłów, wsłuchiwanie się w opinie Pracowników. Obszarem, o który szczególnie dbamy, jest orientacja na Klienta - to ona determinuje połączenie silnego zorientowania na cele z atmosferą wzajemnego szacunku i budowania pozytywnych relacji między ludźmi. W takiej kulturze czujemy się przedsiębiorcami na naszych stanowiskach pracy, chętnie przyjmujemy odpowiedzialność, pasjonują nas nowe wyzwania.

Rozwijanie naszej organizacji powierzamy utalentowanym ludziom o dużym potencjale, umożliwiamy im zdobycie doświadczeń w różnych działach organizacji, w międzynarodowym środowisku. Dlatego narzędzia polityki personalnej wspierają stałe doskonalenie: oceny pracownicze, zarządzanie kompetencjami i efektywnością, systemy motywacyjne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Stałym elementem polityki personalnej jest awans wewnętrzny. Większość osób kierujących naszą organizacją przeszła właśnie tę drogę. Dla Pracowników, którzy wiele lat pracują z nami, opracowaliśmy program jubileuszowy.

Nasza kultura organizacyjna, oparta na wartościach i zorientowana na Klienta decyduje o przebiegu procesów rekrutacyjnych i wyborze osób, które zapraszamy do naszego grona. Te zasady również są podstawą rozwijania programów praktyk studenckich i staży.

Obok biznesowej, przyjmujemy na siebie odpowiedzialność społeczną, prowadząc działalność charytatywną na rzecz dzieci oraz wspierając rodzinny wymiar naszej organizacji.