Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
IT

IT

Informatyka i wymiana informacji odgrywa kluczową rolę w logistyce produktów. Firma Raben Transport korzysta z najnowszych rozwiązań informatycznych stosowanych w nowoczesnej logistyce towarów.

Dzięki integracji systemów komputerowych z systemami naszych Klientów wymiana wszelkich informacji staje się łatwiejsza i szybsza. Elektroniczne łącza typu EDI pozwalają na bezpieczne i bezbłędne przesyłanie niezbędnych informacji w czasie rzeczywistym a narzędzia, w które wyposażamy Klientów ułatwiają im przygotowywanie dokumentów i etykiet przewozowych skracając wydatnie czas realizacji zamówień.

Przewozy nadzoruje specjalistyczne oprogramowanie, które dzięki skanowaniu przesyłki na poszczególnych etapach transportu, gromadzeniu pełnej informacji o przewożonym towarze oraz elektronicznej kontroli temperatury, daje możliwość zidentyfikowania położenia przesyłki, warunków jej transportu oraz informacji o pojeździe który dokonuje przewozy.

Raben Transport monitoruje transport nie tylko dzięki łączności telefonicznej z kierowcą (GSM), ale także poprzez system satelitarnego pozycjonowania pojazdu GPS (oparty na GPRS).

Ciągniki Raben Transport wyposażone są w urządzenia OBU pozwalające na szybkie i elektroniczne rozliczanie opłat MAUT.