Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Raben otwiera nowy oddział w północnej Holandii

Raben otwiera nowy oddział w północnej Holandii

Po otwarciu oddziału w Oss w 2012 roku, w 2013 roku Grupa Raben oddała do użytku placówkę zlokalizowaną w miejscowości Staphorst.

Pomimo stanowiących wyzwanie warunków rynkowych, Grupa Raben nieustannie rozwija sieć oddziałów zlokalizowanych między innymi w Niemczech, Polsce, na Ukrainie, a także w Holandii, w której otwarcie nowej placówki stwarza nowe możliwości dla Klientów z północnej części kraju.

„Grupa Raben realizuje swoją wizję, w myśl której chcemy osiągnąć pozycję lidera wszędzie, gdzie jesteśmy. Dlatego koncentrujemy się na rozwoju sieci transportowej i oferowaniu usług magazynowych w ramach krajów CEE oraz w Holandii i Niemczech. Nowy oddział wpisuje się w tę strategię, zapewniając Klientom szybszy i łatwiejszy kontakt z naszymi Pracownikami"  - komentuje Ewald Raben - CEO Grupy Raben.

Raben Holandia oferuje połączenia międzynarodowe oraz dystrybucję krajową, a także usługi logistyki kontraktowej, co sprawia, że firma jest dostawcą kompleksowego serwisu logistycznego.

„Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, monitorujemy rynek i staramy się szybko reagować na trendy na nim panujące, a nawet je wyprzedzać. Od ubiegłego roku świadczymy na terenie Holandii usługi logistyki kontraktowej. Wraz z otwarciem nowego oddziału możemy być bliżej naszych Klientów, szczególnie tych z północnej części kraju" - podsumowuje Sven Baars, Dyrektor Zarządzający Raben Holandia.

 

Data publikacji: 2013-07-04

Powrót

Podstron: 1