Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Klienci oceniają Grupę Raben w programie „Operator Logistyczny Roku 2013”

Klienci oceniają Grupę Raben w programie „Operator Logistyczny Roku 2013”

Raben Polska otrzymała wyróżnienie w XII edycji Programu „Operator Logistyczny Roku 2013”. Zadaniem wspomnianej inicjatywy jest dostarczenie uczestnikom rynku usług logistycznych obiektywnych informacji zwrotnych. Beneficjantami programu są firmy logistyczne, które uzyskują ocenę własnej działalności na tle konkurencji.

Podczas uroczystej Gali Logistyki, która odbyła się w Warszawie, 11 grudnia 2013 roku, nastąpiło ogłoszenie najlepszych usługodawców w branży logistycznej. W zaszczytnym gronie, wyłonionym przez Klientów branży TSL, znalazła się firma wchodząca w skład Grupy Raben. Spółka Raben Polska została Laureatem Brązowego Godła.

 

„Grupa Raben, w celu wyróżnienia się na rynku, realizuje nowe inwestycje, charakteryzujące się jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami, by zoptymalizować procesy. Za ich sprawą mamy możliwość szybszego realizowania przeładunków, zmniejszenia ryzyka uszkodzeń oraz jeszcze lepszej kontroli towarów. Robimy to, aby zapewnić większe bezpieczeństwo produktów naszych Klientów oraz wpłynąć pozytywnie na budowanie ich przewagi konkurencyjnej. Otrzymana nagroda ma dla nas wyjątkowy charakter, ponieważ jest informacją zwrotną od naszych Klientów, którzy doceniają obraną przez nas strategię” – komentuje Janusz Anioł, Dyrektor Generalny Raben Polska.

"Uzasadnienie werdyktu brzmiało: „Firma Raben Polska wyróżniana była każdego roku, od początku istnienia programu. Jest też zwycięzcą pierwszej jego edycji w 2002 i ósmej w 2009 roku. Dzięki osiągnięciu największego na całym rynku potencjału konkurencyjnego, pozycja rynkowa firmy Raben Polska wrosła w bieżącym roku jak żadnej innej czołowej firmy. Najwyraźniej najlepiej ze wszystkich wykorzystuje reorientację potrzeb klientów, wyrażającą się spadkiem liczby zleceń. W wyniku przesunięcia z usług prostych na usługi o wartości dodanej otworzyła się szansa dla firm logistycznych posiadających umiejętność organizacji zintegrowanych łańcuchów dostaw dla Klientów. Firma Raben Polska była w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług, osiągając wysoki poziom zadowolenia z wykonania założonych norm dostaw”.

Data publikacji: 2013-12-16

Powrót

Podstron: 1