Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Aktualności

Aktualności

Grupa Raben wybrana najlepszym europejskim dostawcą usług logistycznych dla sektora FMCG

Zwycięzcy tegorocznej edycji europejskich nagród 3PL zostali wyłonieni 22 października 2012 roku podczas Gali Dziesiątego Europejskiego Szczytu 3PL w hotelu Hilton w Antwerpii.

--------------------------------------------------

Certyfikat SQAS dla Raben Transport

Pod koniec sierpnia 2012 roku firma Raben Transport otrzymała prestiżowy certyfikat SQAS (Safety & Quality Assessment System). Safety & Quality Assessment System stanowi narzędzie służące sprawdzeniu i określeniu poziomu bezpieczeństwa i jakości działań operacyjnych, mających miejsce w obrocie produktami chemicznymi zarówno neutralnymi, jak i niebezpiecznymi podlegającymi ADR, RID, ADN oraz materiałami szczególnego ryzyka.

--------------------------------------------------

Grupa Raben reaguje na świat

7 września o godzinie 11.00 na starym mieście w Gdańsku na Długim Targu została zainaugurowana wystawa „REACT FOR WORLD” ACT Responsible w Polsce będąca prezentacją najlepszych przykładów międzynarodowych kampanii społecznych nagradzanych w światowych konkursach. Wystawa odwiedzi kilka miast w Polsce, a zebrane na niej prace poruszają tematykę ekologii, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i wyrównywania szans społecznych.

-------------------------------------------------

Raben inwestuje w Niemczech

Pod koniec sierpnia 2012 nastąpiło oficjalne otwarcie nowego magazynu Raben w Norymberdze.

3 września wszystkie operacje zostały przeniesione z dotychczasowych budynków do wspomnianego obiektu. Inwestycja w Norymberdze dotyczy zarówno biur, jak i magazynu wysokiego składowania oraz cross-docku.

--------------------------------------------

 

Nowe strony internetowe Raben Sea & Air

Z przyjemnością informujemy, że firma Raben Sea &Air doczekała się nowych stron www. Pod dotychczasowym adresem: www.raben-sea-air.com znajdują się aktualne dane: o przedsiębiorstwie, usługach, kontaktowe oraz inne informacje, które mogą być przydatne osobom odwiedzającym tą stronę.

----------------------------------------------

Raben otwiera nowy magazyn cross-dock na terenie Węgier

W maju 2012 roku, w Dunaharaszti niedaleko Budapesztu, ukończona została budowa nowego magazynu przeładunkowego firmy Raben. Koszt tej inwestycji to ponad 2 miliony Euro.
Powierzchnia przeznaczona do operacji cross-dockowych wynosi 4 104 m2, a 42 doki przeładunkowe usprawniają operacje załadunku i rozładunku towarów. Dodatkowo, przy budynku magazynu, na powierzchni 8 683 m2, znajdują się parking oraz drogi wewnętrzne, a cały teren obiektu jest objęty nowoczesnym systemem ochrony wyposażonym w kamery przemysłowe, co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przesyłek.


----------------------------------------------

Raben Ukraina otwiera w Kijowie nowy kompleks celny

Wczoraj Raben Ukraina dokonała oficjalnego otwarcia nowego kompleksu celnego przystosowanego do odprawy towarowej na terenie swojego terminala w Kijowie.

----------------------------------------------

Spotkanie ze studentami Politechniki Poznańskiej

W dniu 19-04-2012 spółka Raben Transport gościła w swojej siedzibie w Gądkach Studentów Politechniki Poznańskiej - 25 osobową grupę Studentów 6-tego semestru - Kierunek Transport, o specjalności Transport Drogowy.

-----------------------------------------------

Dzień Przedsiębiorczości w Raben Transport

Podobnie, jak w latach ubiegłych, również i w tym roku, we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a także z Wyższą Szkołą Logistyki (miejsce spotkania), spółka Raben Transport wzięła udział w „Dniu Przedsiębiorczości”.

-----------------------------------------------

Raben Transport na "XVI Targach Pracy" Politechniki Poznańskiej

W dniu 13 marca 2012 Grupa Raben uczestniczyła Targach Pracy organizowanych przez Centrum Promocji Inżynierów.

-----------------------------------------------

DAFy dla Raben Transport

Uroczyste wydanie pierwszej transzy 30 ciągników siodłowych DAF FT XF 105.460 LowDeck firmie Raben Transport Sp. z o.o. miało miejsce w Komornikach. Firma zakupiła łącznie 80 sztuk pojazdów DAF, a umowę podpisała z firmą ESA Trucks Poznań Sp. z o.o., autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska.

-----------------------------------------------

Informacja o połączeniu spółki Raben Trans European Poland sp. z o.o. ze spółką Raben Polska sp. z o.o.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pragniemy poinformować, że w dniu 2 stycznia 2012 r. nastąpiło połączenie spółki Raben Trans European Poland sp. z o.o. z siedzibą w Łoziskach ze spółką Raben Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gądkach. Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie całego majątku spółki Raben Trans European Poland sp. z o.o. (Spółki Przejmowanej) na spółkę Raben Polska sp. z o.o. (Spółkę Przejmującą) za udziały, jakie Spółka Przejmująca wydała wspólnikowi Spółki Przejmowanej, tj. w trybie art. 492 § 1 pkt 1) Kodeksu spółek handlowych (połączenie przez przejęcie).

------------------------------------------------

„Lider Rynku Transportu i Spedycji Drogowej” - 2011

W X. edycji Programu „Operator Logistyczny Roku 2011” organizowanym przez Data Group Consulting spółka Raben Transport otrzymała tytuł „Lider rynku transportu i spedycji drogowej”. Wyróżnienia dla operatorów logistycznych zostały przyznane na podstawie opinii Klientów firm biorących udział w badaniu.

-----------------------------------------------

Witajcie w Strefie Kierowcy

Koledzy Kierowcy,
od pewnego czasu możemy korzystać z oficjalnej strony internetowej spółki Raben Transport. Od dzisiaj natomiast każdy z Was ma możliwość korzystania z platformy, która została przygotowana specjalnie dla Kierowców. Nowe miejsce, które nazwaliśmy Strefą Kierowcy, zostało sprofilowane w taki sposób, aby dostarczać Wam aktualnych i przydatnych informacji.

-----------------------------------------------

Właściwe używanie fotelikw samochodowych - społeczna inicjatywa Grupy Raben

W roku obchodów 20-lecia istnienia Grupy Raben na polskim rynku oraz 80-lecia powstania jej w Holandii firma postanowiła wesprzeć akcję promującą właściwe używanie fotelików samochodowych.

-----------------------------------------------

Raben Ukraina przenosi się do nowego centrum dystrybucyjnego w Dniepropietrowsku

W ostatnim czasie spółka Raben Ukraina przeniosła się do nowego centrum dystrybucyjnego w Dniepropietrowsku. Dzięki nowemu budynkowi firma będzie w stanie sprostać istniejącemu popytowi na logistykę kontraktową we wschodnim regionie Ukrainy, a także zapewni doręczenia przesyłek w systemie just-in-time. Jest to obiekt klasy “A”, o całkowitej powierzchni 6500 m2. 1750 m2 przeznaczonych jest na cross-dock, a 4750 m2 na składowanie.

-----------------------------------------------

Grupa Raben sfinalizowała zakup od Wincanton niemieckiej sieci drogowej oraz spółek zlokalizowanych w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji

Grupa Raben ogłosiła plan przejęcia na początku czerwca br., natomiast z dniem
1 września transakcja doszła do skutku.

-----------------------------------------------

Raben świadczy usługi dla CEDC

Spółka Raben Polska, która jest jednym z liderów w dziedzinie logistyki, rozszerzyła swoją działalność o Klienta z branży alkoholowej - firmę CEDC. Jest to największy producent wódki na świecie. Wśród marek należących do CEDC można wymienić m.in. takie jak: Bols, Żubrówka, Absolwent i Soplica.

----------------------------------------------

Dodatek Drogowy w Raben Polska

Z dniem 1 lipca 2011 r. na wybranych drogach krajowych i ich odcinkach rozpocznie się pobór opłaty elektronicznej (e-myta), które stanowi obowiązkowe obciążenie o charakterze publicznym za użytkowanie infrastruktury drogowej dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5t. W związku z powyższym, począwszy od 1 lipca 2011 r. Raben Polska wprowadza Dodatek Drogowy.

-----------------------------------------------

Raben Logistics Germany inwestuje w oddział

W piątek firma Raben Logistics Germany otworzyła magazyn oraz biuro mieszczące się w Wuppertalu. Dzięki tej inwestycji Raben może ciągle optymalizować swoje usługi. Wraz z powiększeniem swoich możliwości magazynowych o 35%, firma ma sposobność dynamicznie reagować na rozwijający się rynek.

-----------------------------------------------

Wyświetlono artykuły : 21 - 40 z 41

poprzednie 1 2 3  następne