Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Aktualności

Aktualności

Towary monitorowane

Prezentacja dot.Towarów Monitorowanych

O co Grupa Raben pyta Klientów

Milton Friedman, noblista w dziedzinie ekonomii, twierdził, że „przedsiębiorstwo tak długo może kontynuować swoją działalność, jak długo społeczeństwo uważa, że jest mu ona potrzebna.” Aby spełniać oczekiwania rynku, coraz więcej firm bada satysfakcję swoich klientów. Zadowolenie odbiorców usług przekłada się często na ponowne skorzystanie z usług lub większą lojalność. Analizy pokazują bowiem, że firmy, które osiągają długoterminowy wzrost zysków, mają dwa razy wyższy wskaźnik NPS (wskaźnik rekomendacji) od przeciętnych przedsiębiorstw.

Etyczna Grupa Raben

Tylko czterech na dziesięciu Millenialsów z krajów rozwiniętych działalność biznesu ocenia jako etyczną. Wkrótce młode pokolenie będzie stanowiło większość na rynku pracy, dlatego ich oczekiwania wobec pracodawców mają istotne znaczenie.

Nagroda za najwyższą rekomendację Klientów

11 grudnia 2014 roku w Hotelu Sofitel Victoria podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2014 zostały wręczone nagrody przyznawane w ramach badania Operator Logistyczny Roku.

Zrównoważona nagroda dla Grupy Raben

Grupa Raben posiada od 2010 roku strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Konsekwentnie realizuje zawarte w niej cele dotyczące troski o zdrowie oraz bezpieczeństwo, partnerstwa, dialogu i współpracy z interesariuszami, zapewnienia atrakcyjnych warunków pracy oraz utrzymania najlepszych Pracowników. Znajduje się także wśród nich kompensowanie negatywnego wpływu na środowisko, a także promocja jakości oraz roli transportu i usług logistycznych.

Konferencja Multimodal Europe 2014

20 marca 2014 roku w Warszawie w hotelu Sound Garden odbędzie się konferencja poświęcona transportowi intermodalnemu.

Grupa Raben na Targach Pracy

W marcu Grupa Raben będzie obecna na Targach Pracy organizowanych przez uczelnie wyższe w kilku miastach w Polsce.

Dzień cienia w Grupie Raben

Od 2012 roku w Grupie Raben prowadzony jest projekt Shadowingu. Program zakłada zaproszenie studenta na jeden dzień, podczas którego będzie towarzyszył osobom na kierowniczym stanowisku podczas ich rutynowego dnia pracy. Działanie to ma na celu ukazanie specyfiki danego stanowiska lub zawodu. Żak ma możliwość zapoznania się lepiej z samą organizacją, sposobem jej funkcjonowania oraz kulturą.

Ankieta Grupy Raben z podwójną satysfakcją

Grupa Raben regularnie przeprowadza badania satysfakcji swoich Klientów. Tegoroczna ankieta miała wyjątkowy charakter, realizowała bowiem trzy z pięciu celów CSR Grupy Raben. W wyniku troski o środowisko naturalne kwestionariusz wypełniany był po raz pierwszy on-line. Ponadto, Grupa Raben za każde badanie, przeprowadzone w 10 krajach Starego Kontynentu, przekazuje minimum 1 euro na wybraną lokalnie organizację pozarządową. W Polsce kwotę uzyskaną w wyniku wypełnienia niemal 600 ankiet otrzyma Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Firma wesprze tym samym akcję Pierwszy fotelik promującą bezpieczne przewożenie dzieci w fotelikach samochodowych.

Klienci oceniają Grupę Raben w programie „Operator Logistyczny Roku 2013”

Raben Polska otrzymała wyróżnienie w XII edycji Programu „Operator Logistyczny Roku 2013”. Zadaniem wspomnianej inicjatywy jest dostarczenie uczestnikom rynku usług logistycznych obiektywnych informacji zwrotnych. Beneficjantami programu są firmy logistyczne, które uzyskują ocenę własnej działalności na tle konkurencji.

Grupa Raben uhonorowana dwiema nagrodami European 3PL

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu eyefortransport European 3PL Awards zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w czasie XI Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych, odbywającego się hotelu Steigenberger w Amsterdamie w dniu 13 listopada 2013 roku. W roku 2013 Grupa Raben była nominowana i wygrała w dwóch kategoriach: Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora FMCG Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora produktów świeżych

Bezpieczne spotkania

Od 2012 roku prowadzimy spotkania na temat roli transportu, nawet w życiu małych obywateli, oraz bezpieczeństwa na drodze. Spotkanie składa się z II części: omówienia roli przewozów i przedstawienia zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, następnie dzieci mają okazję zasiąść za kierownicą TIRa i porozmawiać z kierowcą samochodu ciężarowego, by spojrzeć na świat z jego perspektywy (kabiny :)). W 2012 roku spotkaliśmy się z niemal 200 przedszkolakami i uczniami. W 2013 roku zaprosiliśmy już ponad 500 uczestników warsztatów.

Spółka Raben Transport wdroży system TMS interLAN SPEED

Spółka Raben Transport podjęła współpracę z firmą interLAN w zakresie dostarczenia oprogramowania umożliwiającego sprawną obsługę transportu w ruchu krajowym i międzynarodowym. Świadczone przez Raben Transport usługi w zakresie przewozów ładunków całopojazdowych (FTL) zostały ujęte procesowo, co przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi informatycznych, wpłynie na podwyższenie standardów obsługi Klienta.

Raben otwiera nowy oddział w północnej Holandii

Po otwarciu oddziału w Oss w 2012 roku, w 2013 roku Grupa Raben oddała do użytku placówkę zlokalizowaną w miejscowości Staphorst.

Nowa inwestycja Grupy Raben w Sosnowcu

12 kwietnia 2013 roku miało miejsce oficjalne otwarcie nowego centrum logistycznego spółki Raben Polska, mieszczącego się w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 4, tuż przy Wschodniej Obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

XI EDYCJA BADANIA RYNKU „OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU”

Spółka Raben Transport otrzymała w 2012 roku wyróżnienie w kategorii „Udane wypromowanie marki jako najsilniejszej i najbardziej stabilnej na rynku transportu drogowego” i zajęła 10. miejsce w rankingu.

Operator Logistyczny roku 2012 - wyróżnienie dla Raben Transport

Z przyjemnością chciałbym poinformować Was, iż podczas piątkowej Gali konkursu Operator Logistyczny Roku 2012 otrzymaliśmy wyróżnienie za „Udane wypromowanie marki, jako najsilniejszej i najbardziej stabilnej na rynku transport drogowego”. W generalnym rankingu firm logistycznych przesunęliśmy się w stosunku do roku 2011 z 14 na 11 miejsce.

-----------------------------------------------

Raben Transport partnerem serwisowym roku 2012 Schmitz Cargobull

W ostatnich dniach listopada nastąpiło oficjalne wręczenie trofeum dla najlepszego warsztatu w polskiej sieci serwisowej Schmitz Cargobull. Ten zaszczytny tytuł w roku 2012 przekazano firmie Raben Transport, zlokalizowanej w Gądkach koło Poznania.

-------------------------------------------------

CEO Grupy Raben - Ewald Raben – Przedsiębiorcą Roku 2012

 

29 listopada 2012 roku podczas warszawskiej gali ogłoszono zwycięzcę konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku, którym został Prezes Grupy Raben – Ewald Raben. Tegoroczna edycja ma szczególny, jubileuszowy charakter, odbywała się bowiem już dziesiąty raz w Polsce. Niezależne od Ernst & Young Jury podjęło decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy w oparciu o takie kryteria jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem.

-------------------------------------------------

Nowe możliwości realizacji transportów całopojazdowych, częściowych i drobnicowych POLSKA-FINLANDIA

Od listopada 2012 roku spółka Raben Transport oferuje szersze możliwości realizacji transportów całopojazdowych, częściowych i drobnicowych na linii Polska – Finlandia.

--------------------------------------------------

 

Wyświetlono artykuły : 1 - 20 z 41

1 2 3  następne