Warning: XSLTProcessor::transformToXml(http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml) [function.XSLTProcessor-transformToXml]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173

Warning: XSLTProcessor::transformToXml() [function.XSLTProcessor-transformToXml]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.raben-group.com/xsl/sitemap_translation.xml" in /home/httpd/include/xmlutil.inc on line 173
Flota

Flota

Nowoczesna flota Raben Transport składa się z pojazdów ciężarowych o niskiej emisji zanieczyszczeń. Ponad 70% taboru spełnia normy emisji EURO 5, a średni jego wiek nie przekracza 3 lat. Firma korzysta z systemu satelitarnego pozycjonowania pojazdu GPS, za sprawą którego stale monitoruje proces realizacji transportów.
Samochody wyposażone są w komputery pokładowe, usprawniające kontakt z kierowcą i pozwalające na bieżący monitoring ładunku.

Flota składa się z następujących środków transportu:

rodz. pojazdu kubatura wysokość ilość miejsc plt.max ładowność (brutto)
Ciągnik + naczepa Mega 100m3 3m 33 23 000 kg
plandeka, kurtyna przesuwana, dach przesuwany i podnoszony na czas załadunku.
Samochód + naczepa Jumbo 115m3 3m 38 22 000 kg
przystosowany do przewożenia towaru AGD, tylny portal rozsuwany dołem i górą na czas załadunku o ok. 250 mm na stronę, plandeka, kurtyna oraz dach przesuwany i podnoszony na czas załadunku.
Flota wyposażona jest we wzmocnione naczepy XL, spełniające normę DIN EN 12 642 Code XL
rodzaj pojazdu wymiary ilość miejsc plt.max ładowność (brutto)
Naczepa mega 13,6*2,48*3.0 33 23 tony
rodzaj pojazdu wymiary ilość miejsc plt.max ładowność (brutto)
Zestaw plandekowy JUMBO 2x7,7*2,48*3.0 38 22 tony
rodzaj pojazdu wymiary ilość miejsc plt.max ładowność (brutto)
Zestaw kontenerowy 2x7,45*2,48*2,55 36 21 ton

W trosce o bezpieczeństwo ładunku zestawy wyposażone są w pasy, kątowniki, maty antypoślizgowe, jak również w odpowiedni sprzęt do przewozu towarów niebezpiecznych ADR.

Za sprawą nowoczesnej floty, zoptymalizowanym procedurom, certyfikatom bezpieczeństwa oraz wyposażeniu ciągników, Raben Transport oferuje wysoki standard realizacji usług transportowych.