Rabentransport forum

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 16-03-2012 16:59:15

michalak_tomasz
Użytkownik
Liczba postów: 110

Odp: Opinie na temat Strefy Kierowcy

Strefa kierowcy jest fajnym narzędziem,  co prawda nie tak fajnym jak portal założonym już ponad rok temu przeze mnie, ale co zrobić, staracie się big_smile też jestem zdania, że dobre pomysły należy powielać.

Pytanie zasadnicze to: czy dostęp do SK  mają pracownicy ze wszystkich działów?
Jeżeli tak, to dlaczego nazywa się to szczególne miejsce w przestrzeni wirtualnej Strefą Kierowcy?
Jeżeli nie to rozumiem , że w przyszłości planowany jest dalszy rozwój w kierunku Strefy Mechanika, Strefy Pracownika Umysłowego, Strefy terenów zielonych....

Dla części pracowników minusem jest konieczność logowania się z imienia i nazwiska. Drobnostka ale nie każdy ma śmiałość wyrażania swoich myśli.

Pozdrawiam.

Tomasz Michalak
Przewodniczący Komisji Zakładowej
NSZZ "Solidarność" w Raben Transport,
Nie wszędzie mogę być, ale wszędzie należy się mnie spodziewać...

#2 16-03-2012 20:22:06

michalak_tomasz
Użytkownik

Dodam tylko - co do cywilnej odwagi; po prostu część kolegów jest na tyle doświadczona, że często nie warto przedstawiać się z imienia i nazwiska bo kończy się to różnie - tak było kiedyś, dziś jest oczywiście inaczej.

Jeżeliby rozbudować Strefę o wspomniane wcześniej elementy byłoby to miejsce bardziej narzędziem, niż li wirtualną i zarazem interaktywną gazetką pt: co tam  w świecie RT słychać big_smile

Tomasz Michalak

#3 19-03-2012 00:06:54

wojciechowski_krzysztof
Użytkownik
Liczba postów: 23

Narzędzie pt. Strefa Kierowcy jest przydatne w komunikacji zwłaszcza z tak mobilną grupą zawodową jak kierowcy Natomiast chyba powinno być narzędziem żywym podlegającym ciągłym zmianom i nadążającym za życiem Dlatego uważam że wszelkie uwagi kolegów na temat oczekiwań co do Strefy powinny być potraktowane jako cenne wskazówki co do jej dalszego rozwoju. Ja mam również prę pomysłów na Strefę Kierowcy Oto kilka z nich:
Na wzór forum odnośnika "Nowe" taki sam odnośnik w pozostałych częściach Strefy: ABC Kierowcy, Wydarzenia, Dokumenty. Celem jest uproszczenie przeglądania nowości
Lista dni z zakazami jazdy w odwiedzanych przez nas krajach
Aktualna lista “pułapek” na popularnych w naszej Firmie trasach, np. zakazy weekendowe w okolicach Paryża, itd
Może warto otworzyć nowy wątek poświęcony oczekiwaniom kierowców co do Strefy Jeżeli jesteś zainteresowana to tam umieszczę szczegółowe omówienie zasygnalizowanych propozycji i może dołożę parę następnych.

Pozdrawiam
Krzysztof Wojciechowski
Sekretarz KZ NSZZ Solidarność w Raben Transport
Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy

#4 19-03-2012 09:39:57

furmaniak_tomasz
Użytkownik
Liczba postów: 53

popieram lista zakazów jazdy była by czymś ok no i firma by zaoszczędziła na wiadomościach z CW
Również można by na koniec tygodnia wpisywać kto gdzie jedzie -w jaką stronę...
np :Jan Kowalski jedzie do Świecka nr.t.123456789

#5 27-04-2012 20:33:08

michalak_tomasz
Użytkownik

Zdarza się, najczęściej gdy pracownik jest na urlopie, zwolnieniu lekarskim lub po prostu urządzenie CarrierWeb w aucie którym aktualnie jeździ nie działa, że część wiadomości o charakterze globalnym (czyli dla wszystkich) nie dociera, (komunikaty lokalne to te adresowane do jednostek).
Czy byłoby dużym problemem, aby utworzyć zakładkę/wątek pt. Komunikaty CW i wrzucać tam wszystkie te informacje, które dotyczą wszystkich kierowców a są w miarę unikatowe, np. dzisiejsza o kartach IDS (zabawne jest, że napisane zostało w niej słowo "przypominam").
Wiem, że pokładane nadzieje w Strefę Kierowcy jako uniwersalne narzędzie komunikacji jeszcze się nie sprawdzają, ale miejmy nadzieję, że w miarę czasu oraz doszkalania kolegów w posługiwaniu się komputerem/internetem/strefą wyniki będą lepsze.

Tomasz Michalak

#6 30-04-2012 17:10:05

michalak_tomasz
Użytkownik

Dziękuję za szybką odpowiedz i realizację - wątek jest już czynny, mam nadzieję, że  pomysł się sprawdzi.

Tomasz Michalak

#7 05-05-2012 10:21:22

michalak_tomasz
Użytkownik

Ciekawym sposobem na poprawienie komunikacji pracowników byłoby obok listy numerów telefonów do pracowników biurowych (w dziale ABC Kierowcy) umieścić listę numerów telefonów do kierowców - w końcu każdy z nas ma przy sobie aparat służbowy i aktualizować ją raz na kwartał.
Pozdrawiam

Tomasz Michalak

#8 24-10-2017 21:37:21

mrozkiewicz_rafal
Nowy użytkownik
Liczba postów: 2

Pomysl ciekawy, moze jednak sie pojawia te telefony do kierowcow smile Na szkoleniu np. bylem z kolega i zapomnialem wziasc od niego nr. a z checia bym do niego zadzwonil za jakis czas z pytaniem jak mu idzie, itd.

Stopka

Forum oparte na FluxBB